Shenzhen Sacon Telecom Co., Ltd
Shenzhen Sacon Telekom Co, Ltd

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Haberler

Şirket Haberleri

iyi kalite Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı satış için
iyi kalite Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı satış için
Compramos los bloqueadores de señal de 315 mhz y 868 mhz 433 mhz, funcionó muy bien. Muchas gracias. Volveremos de nuevo ve tenemos pedidos en el futuro.

—— Carlos Hernandez

Είμαι από την Ελλάδα, συστήνω αυτή την εταιρία σακόν τηλεπικοινωνιών. Ίναι πολύ υπομονετικοί και επαγγελματίες. Γρήγορη αποστολή και καλή ποιότητα. Ευχαριστώ πολύ! Θα συστήσω στους φίλους μου να αγοράσουν.

—— Basilis Angelopoulos

Sacon telekom ile işbirliği yapmak bizim altıncı zamandır. Satış sonrası servis çok iyi. Probelmimiz olduğunda, sorun çözülene kadar bizi yönlendirecek kadar sabırlılar. Mesleğiniz için teşekkür ederim.

—— Lupu

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Çin hakkında en son haberleri 2020 Çin Yeni Yılı Tatil Bildirimi

2020 Çin Yeni Yılı Tatil Bildirimi

[2020-01-13 15:38:44]
Sayın müşteriler, 2020 Çin Yeni Yılı geliyor, 26 Ocak, 31 Ocak , tatilde olacağız . Ve 2th., Şubat çalışmak için geri gel . Herhangi bir isteğiniz varsa, lütfen bize e-posta gönderin, işe geri döndüğümüzde size cevap vereceğiz. Acil sorunlarınız varsa, lütfen bize whatsapp (+ 86-15818561923) veya ... Daha fazla bilgi edinin
Çin hakkında en son haberleri İnatçı Sürücüler İçin Sinyal Kırıcılar

İnatçı Sürücüler İçin Sinyal Kırıcılar

[2019-04-17 16:25:19]
Daha fazla yol güvenliği için sürücüler için bir cep telefonu sinyal bozucusu halen geliştirilmektedir. Tabii ki, sürücü çoğu zaman arabada yalnız kalmayacak. Sinyal engelleme sistemi sadece düşük menzilli olduğu için yolcuların sinyalini etkilemez. Bu, araç sürerken sürücüyü kesmeden cep telefonlar... Daha fazla bilgi edinin
Page 1 of 1