Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Jena

Telefon numarası : +86-15818561923

Naber : +8615818561923

Free call

İnatçı Sürücüler İçin Sinyal Kırıcılar

April 17, 2019

hakkında en son şirket haberleri İnatçı Sürücüler İçin Sinyal Kırıcılar
Daha fazla yol güvenliği için sürücüler için bir cep telefonu sinyal bozucusu halen geliştirilmektedir. Tabii ki, sürücü çoğu zaman arabada yalnız kalmayacak. Sinyal engelleme sistemi sadece düşük menzilli olduğu için yolcuların sinyalini etkilemez. Bu, araç sürerken sürücüyü kesmeden cep telefonlarını kullanmaya devam edebilecekleri anlamına gelir.

Bu sistem, sürüş sırasında cep telefonu kullanımından kaynaklanan trafik kazaları riskini azaltmak için geliştirilmiştir. Ahizesiz kullanım cihazlarında bile sürücülerin sürüş sırasında cep telefonuyla konuşma yapmalarını engellemeye yardımcı olmak amaçlanmıştır. Bu şekilde, sürüşe daha fazla odaklanabilecek ve aklını yolda tutabilecekler.

Bu yenilikçi teknolojiyi gerçekleştirmek için bir grup araştırmacı birlikte çalıştı. Akıllı bir cihaz, aracı sürerken direksiyonun arkasındaki kişinin cep telefonu kullanıp kullanmadığını söyleyebilecek. Bir kez, sürücünün cep telefonu sinyalini engellemek için sinyal bozucuyu otomatik olarak tetikleyecektir. Tabii ki, bu, sürücüyü cep telefonunu uzaklaştırmasına ve sürüşe daha fazla odaklanmasını isteyecektir.

Etrafımızdaki tüm sürüş uyarılarında bile, bazı sürücüler sürüş sırasında cep telefonlarını kullanma konusunda gerçekten inatçı olabilir. Yolda araba kullanırken cep telefonunu kullanamamak, bu tehlikeli alışkanlığı sona erdirmek için yeterli neden olmalıdır. Umarım, dünyadaki her araç gelecekte daha güvenli yollar için bu yenilikçi icada sahip olacaktır.

Askeri araçlar için olduğu gibi, bir araç mobil sinyal bozucusuna giderek daha fazla ihtiyaç duyulmaktadır. Sacon, araç sistemleri için kullanılan pek çok çeşit sıkıcıya sahiptir. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten memnuniyet duyarız.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin