Mesaj gönder
Ana sayfa

Shenzhen Sacon Telecom Co., Ltd şirket Profili

şirket Profili

Shenzhen Sacon Telekom A.Ş.2011 yılında kurulan Ltd, profesyonel fabrikagüvenlik koruması ve kablosuz iletişim ürünleri.Başarılı geliştirme ve konuşlandırmanın sağlam sicili ile gelişmişradyoiletişim teknolojileri.yenilikçi ve uygun maliyetli çözümler sunmaya kendini adamıştır.RF SinyaliÇözümlerdünya çapında farklı teknolojiler tarafından deneyimlenmiştir.


 

Çin Shenzhen Sacon Telecom Co., Ltd şirket Profili 0

Çin Shenzhen Sacon Telecom Co., Ltd şirket Profili 1


Sacontelecom, ofisler için güvenilir iç ve dış kapsama ve optimizasyon tekrarlayıcı çözümleri geliştirir,restoranlar,oteller, ticaret merkezleri, kırsal alanlar, yerleşim alanları, turizm merkezleri ve çeşitli stadyumlarGSM850GSM900 GSM1800 GSM1900 CDMA850 CDMA1900 ağlarının yanı sıra WCDMA ve TD-SCDMAsistemler.Cep Telefonu Sinyal Güçlendirici, Tek Bantlı Cep Telefonu Sinyal Arttırıcıları,Çift Bantlı Cep Telefonusinyalgüçlendiriciler,Üç Bantlı Cep Telefonu Sinyal Arttırıcıları,Dört Bantlı Mobil Sinyal Güçlendiriciler,4G LTE Sinyaligüçlendiricilerve benzeri.

Çin Shenzhen Sacon Telecom Co., Ltd şirket Profili 2

Çin Shenzhen Sacon Telecom Co., Ltd şirket Profili 3


 

Her türlü ürünün lider üreticisi biziz.cep telefonu bozucu,Bomba Karıştırıcı, IED RCIED Karıştırıcı,Araba Konvoyu Karıştırıcı, VIP Bomba Karıştırıcı,Drone Sinyal Karıştırıcı-- Silah tipi ve kutu tipi, Taşınabilir Sinyaljammer, Masaüstü Sinyal Karıştırıcısı,Yüksek Güçlü Sinyal Karıştırıcı,Küresel Konumlama Sistemijammer,WiFi Karıştırıcı,El GPS'ijammer,315|433 Telefon Engelleyici,VHF|UHF Cep Telefonu Engelleyici, 4G Cep Telefonu Karıştırıcısı, Telsiz Cep TelefonuSinyal Engelleyici,480W Yüksek Güçlü Karıştırıcı,5.8G Sinyalijammer,Kamera Karıştırıcısı,Frekans Karıştırıcı ,AraçMonteli Jammer,Araba Uzaktan Sinyal Karıştırıcı, Ağ Sinyal Karıştırıcısı vb. Özel ihtiyaçlarınız için özelleştirebilirizistek,ve birlikte size yardım etmek için yerinize gidin.OEM ve ODM mevcuttur.

 

Çin Shenzhen Sacon Telecom Co., Ltd şirket Profili 4

 

Çin Shenzhen Sacon Telecom Co., Ltd şirket Profili 5

 


Sacontelecom, üretici vekablosuz iletişim araştırması "Sacontelecom".Teknoloji, yönetim ve yönetim konularında bol deneyime sahibiz.pazarlama.Entegre bir üretim ekibimiz, teknoloji ekibimiz, Ar-Ge ekibimiz, satış ekibimiz ve satış sonrası servisimiz var.takım.Birçok üniversite, kolej, araştırma birimi ile işbirliği yapıyor ve devlet faaliyetlerine katılıyoruz.

 

 

Sitemize hoş geldiniz ve bizi tanıyın!Değerli iş ortaklarınızla iş yapmak için her fırsatı takdir ediyoruz.şirket!Yeşil teknoloji ile dünyayı daha iyi bir yer yapalım!Şimdi bize katılın!

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

 Shenzhen Sacon Telekom A.Ş.Ltd, 2011 yılında kurulan Sacontelecom,tasarım ve üretimdeRF Karıştırma Ekipmanları ve Kablosuz Kapsama Ürünleri10 yıldan fazla.

 

2011'de sadece 2G, 3G sinyal bozucular ve tek bant sinyal güçlendirici, çift bant sinyal güçlendirici var.

 

2015 yılında 4G sinyal bozucu, VIP bomba bozucu, IED Riced bozucu ve üçlü bant mobil sinyal güçlendiriciler yapmaya başladık.

 

2019'da 5G geliyor, 5G sinyal bozucumuz çıktı, ayrıca İHA drone bozucu, sesli ses bozucu, 4 bant sinyal amplifikatörü,

 

ve 5 bant sinyal yükseltici, 5G sinyal güçlendiriciler.

 

2021'de kendi ticari markamız olan Sacontelecom'a sahibiz.Çağın hızına ayak uydurmak için yeni ürünler geliştirmeye devam edeceğiz.

 

 

 

Shenzhen Sacon Telecom Co., Ltd Shenzhen Sacon Telecom Co., Ltd Shenzhen Sacon Telecom Co., Ltd Shenzhen Sacon Telecom Co., Ltd Shenzhen Sacon Telecom Co., Ltd Shenzhen Sacon Telecom Co., Ltd
1 2 3 4 5 6
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İhracatçı

Şirket ticaret

Satıcı

Markalar : Sacontelecom

No. Çalışanları : 10~50

Yıllık satış : 100,0000-1,000,0000

Yıl kurulan : 2011

İhracat p.c : 90% - 100%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Shenzhen Sacon Telecom Co., Ltd Sertifikalar Çin Shenzhen Sacon Telecom Co., Ltd Sertifikalar Çin Shenzhen Sacon Telecom Co., Ltd Sertifikalar Çin Shenzhen Sacon Telecom Co., Ltd Sertifikalar