Mesaj gönder
Ana sayfa

Shenzhen Sacon Telecom Co., Ltd şirket Profili

şirket Profili

Shenzhen Sacon Telecom Co., Ltd, 2011 yılında kurulan, için profesyonel fabrikasıdırGüvenlik koruma ve kablosuz iletişim ürünleriBaşarılı gelişim ve dağıtım konusunda sağlam bir geçmişe sahip. Gelişmiştelsizİletişim teknolojileri için yenilikçi ve uygun maliyetli çözümler sunmaya adanmışRF sinyaliÇözümlerDünyadaki farklı teknolojiler tarafından deneyimlenmiştir.


 

Çin Shenzhen Sacon Telecom Co., Ltd şirket Profili 0

Çin Shenzhen Sacon Telecom Co., Ltd şirket Profili 1


Sacontelecom, ofisler için güvenilir iç ve dış kapsama ve optimizasyon tekrarlayıcı çözümleri geliştirir.restoranlar,Oteller, ticari merkezler, kırsal, konut bölgeleri, turistik tatil merkezleri ve çeşitli stadyumlarGSM850GSM900 GSM1800 GSM1900 CDMA850 CDMA1900 ağları ve WCDMA ve TD-SCDMAsistemleri.Cep telefonu sinyali güçlendirici. Tek bantlı cep telefonu sinyali güçlendiricileri,Çift bantlı cep telefonuSinyalGüçlendirici,Üçlü bantlı cep telefonu sinyali güçlendiricileri,Dört bantlı mobil sinyal güçlendiriciler,4G LTE sinyaliGüçlendiricive benzeri.

Çin Shenzhen Sacon Telecom Co., Ltd şirket Profili 2

Çin Shenzhen Sacon Telecom Co., Ltd şirket Profili 3


 

Biz her türlü önde gelen üreticisiyizCep telefonu engelleyici,Bomb Jammer, IED RCIED Jammer,Araba Konvoyu engelleyici, VIP Bomba Engelleyici,Uçak sinyali bozucu- Silah türü ve kutu türü, Taşınabilir sinyalSıkıştırıcı, Masaüstü Sinyal Engelleyici,Yüksek Güçlü Sinyal Sıkıştırıcı,GPSSıkıştırıcı,Wi-Fi Sıkıştırıcı,Elde tutulan GPSSıkıştırıcı,Telefon engelleyici.,VHF ve UHF cep telefonu engelleyici, 4G Cep Telefonları KarıştırıcıWalkie-Talkie cep telefonuSinyal engelleyici.480W Yüksek Güçlü Engelleyici,5.8G sinyali.Sıkıştırıcı,Kamerayı karıştırıcı,Frekans bozucu ,AraçDağılıp duran bir zımba,Araç uzaktan kumandalı sinyal bozucu, Ağ Sinyal Sıkıştırıcısı ve benzeri. Özel için özelleştirebiliriz.talep,OEM ve ODM mevcuttur.

 

Çin Shenzhen Sacon Telecom Co., Ltd şirket Profili 4

 

Çin Shenzhen Sacon Telecom Co., Ltd şirket Profili 5

 


Sacontelecom, Shenzhen'de profesyonel Ar-Ge merkezlerine sahiptir.Araştırma kablosuz iletişim "Sacontelecom".Bir üretim ekibimiz, teknik ekibimiz, araştırma ve geliştirme ekibimiz, satış ekibimiz ve satış sonrası hizmetimiz var.Birçok üniversite, kolej, araştırma birimi ile işbirliği yapıyoruz ve hükümet faaliyetlerine katılıyoruz.

 

 

Sayfamıza hoş geldiniz ve bizi tanımaya başlayın.Yeşil teknolojiyle dünyayı daha iyi bir yer haline getirelim.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

 Shenzhen Sacon Telecom Co., Ltd, 2011 yılında kuruldu, Sacontelecom yapıyorTasarım ve üretimRF engelleme ekipmanları ve kablosuz kapsama ürünleri10 yıldan fazla.

 

2011'de sadece 2G, 3G sinyal bozucuları ve tek bantlı sinyal güçlendirici, çift bantlı sinyal güçlendirici var.

 

2015'te 4G sinyal bozucuları, VIP bomba bozucuları, IED Riced bozucuları ve üç bantlı mobil sinyal güçlendiricileri yapmaya başlıyoruz.

 

2019'da, 5G geliyor, 5G sinyal bozucumuz çıktı, aynı zamanda UAV drone bozucusu, ses ses bozucusu, 4 bantlı sinyal amplifikatörü,

 

ve 5 bantlı sinyal güçlendirici, 5G sinyal güçlendirici.

 

2021'de Sacontelecom markasına sahip olacağız.Zamanın hızına ayak uydurmak için yeni ürünler geliştirmeye devam edeceğiz.

 

 

 

Shenzhen Sacon Telecom Co., Ltd Shenzhen Sacon Telecom Co., Ltd Shenzhen Sacon Telecom Co., Ltd Shenzhen Sacon Telecom Co., Ltd Shenzhen Sacon Telecom Co., Ltd Shenzhen Sacon Telecom Co., Ltd
1 2 3 4 5 6
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İhracatçı

Şirket ticaret

Satıcı

Markalar : Sacontelecom

No. Çalışanları : 10~50

Yıllık satış : 100,0000-1,000,0000

Yıl kurulan : 2011

İhracat p.c : 90% - 100%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Shenzhen Sacon Telecom Co., Ltd Sertifikalar Çin Shenzhen Sacon Telecom Co., Ltd Sertifikalar Çin Shenzhen Sacon Telecom Co., Ltd Sertifikalar Çin Shenzhen Sacon Telecom Co., Ltd Sertifikalar Çin Shenzhen Sacon Telecom Co., Ltd Sertifikalar Çin Shenzhen Sacon Telecom Co., Ltd Sertifikalar Çin Shenzhen Sacon Telecom Co., Ltd Sertifikalar Çin Shenzhen Sacon Telecom Co., Ltd Sertifikalar Çin Shenzhen Sacon Telecom Co., Ltd Sertifikalar