Mesaj gönder
Ana sayfa

Shenzhen Sacon Telecom Co., Ltd Fabrika turu

Sertifika
Çin Shenzhen Sacon Telecom Co., Ltd Sertifikalar
Çin Shenzhen Sacon Telecom Co., Ltd Sertifikalar
Müşteri yorumları
Sacontelecom şirketiyle işbirliği yapmak çok güzel, yüksek güçlü UAV drone jammer sipariş ettik, sevkiyat konusunda zengin bir deneyime sahipler, hiçbir sorun olmadan alıyoruz.Sacontelecom ile 4 yıldır çalışıyoruz.Çok dürüst bir şirket, ortağımız olduğun için teşekkürler.

—— Patrick.

Yerel hükümet ve ordu ile birlikte çalışıyoruz, sacontelecom bizimle birlikte araç bomba engelleme sistemi çözümleri yapmak için çalışıyor.Bu çok hoş bir işbirliği.Çok profesyonel ve güvenilir bir fabrika.

—— Fernando.

Sacon Telecom ile 6. kez işbirliği yapıyoruz. Satış sonrası hizmet çok iyi. Sorunlarımız olduğunda, sorun çözülene kadar bize çok sabırlı bir şekilde yol gösterirler.Profesyonellik için teşekkürler..

—— Lupu

Ben Yunanistan'danım, bu telekom şirketini tavsiye ederim. Çok sabırlı ve profesyoneller. Hızlı sevkiyat ve iyi kalite. Çok teşekkürler!Arkadaşlarıma satın almalarını tavsiye ederim..

—— Basilis Angelopoulos

315 MHz ve 868 MHz 433 MHz sinyal engelleyici aldık, çok iyi çalıştı.

—— Carlos Hernandez

Ben sohbet şimdi
Üretim hattı
1 2 3 4 5
Shenzhen Sacon Telecom Co., Ltd Shenzhen Sacon Telecom Co., Ltd Shenzhen Sacon Telecom Co., Ltd Shenzhen Sacon Telecom Co., Ltd Shenzhen Sacon Telecom Co., Ltd
600W Su geçirmez Yüksek Güçlü Sinyal Sıkıştırıcı
Yüksek ve düşük sıcaklık testi
Dışarıda adam çantası engelleyiciyi test ediyorum.
Çakıştırıcı Paketi

600W Su geçirmez Yüksek Güçlü Sinyal Sıkıştırıcı

Yüksek ve düşük sıcaklık testi

Dışarıda adam çantası engelleyiciyi test ediyorum.

Çakıştırıcı Paketi

 • Üretim hattı

  Shenzhen Sacon Telecom Co., Ltd 2011 yılında kurulmuştur GuangDong Eyaleti'nin şehrinde yer almaktadır. 10 yıllık gelişimden sonra, şimdi 3 üretim hattımız var. Masaüstü ve taşınabilir sinyal karıştırıcı için,Ayda 6000 adet kapasitemiz var.. Yüksek güçlü cep telefonu sakatlayıcı ve açık hava su geçirmez sinyal engelleyici için kapasitesi ayda 2000 üniteye kadar. Drone UAV sinyal sakatlayıcı için drone silah sakatlayıcı,Kapasite ayda 1500 birime kadar. VVIP Bomb Jammer Konvoy signal jammer araç monte jammer için, kapasitesi ayda 300 üniteye kadar.Cep telefonu sinyali güçlendirici cep telefonu sinyali güçlendirici cep telefonu sinyali tekrarlayıcı,Kapasite- Evet.Şimdi ürünlerimiz tüm dünyada satılıyor. Mesela Orta Doğu, Güney Amerika, Brezilya, Almanya, Polonya, İspanya, İtalya, Rusya, Afrika, Tayland vb.

  Shenzhen Sacon Telecom Co., Ltd fabrika üretim hattı 0

  Shenzhen Sacon Telecom Co., Ltd fabrika üretim hattı 1

  Shenzhen Sacon Telecom Co., Ltd fabrika üretim hattı 2

  Shenzhen Sacon Telecom Co., Ltd fabrika üretim hattı 3

  Shenzhen Sacon Telecom Co., Ltd fabrika üretim hattı 4

  Shenzhen Sacon Telecom Co., Ltd fabrika üretim hattı 5

   

   

   

   

   

    

 • OEM / ODM

  Biz, Sacon - Telecom kendi tasarımcı ekibimize sahibiz, OEM ve ODM müşterilerin ihtiyaçlarına göre farklı türler yapabiliriz!Uzun vadeli bir kazançlı işbirliği başlatmak için ziyarete hoş geldiniz.

   

 • Ar-Ge

  Sacon-Telecom'un kendi araştırma ve geliştirme grubumuz var. 8 yıldan fazla bu alanda çalışıyor. Mühendislerimiz lise öğrencileri.Sürekli yenilikçi ve iyileştiriciyiz., müşterilere daha iyi çözümler sunmaya çalışıyoruz.

İletişim bilgileri
Shenzhen Sacon Telecom Co., Ltd

İlgili kişi: Ms. Jena

Tel: +86-15818561923

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)