Mesaj gönder
Ana sayfa

Shenzhen Sacon Telecom Co., Ltd Fabrika turu

Sertifika
Çin Shenzhen Sacon Telecom Co., Ltd Sertifikalar
Çin Shenzhen Sacon Telecom Co., Ltd Sertifikalar
Müşteri yorumları
Sacontelecom şirketi ile işbirliği yapmak çok güzel, yüksek güçlü İHA drone bozucusunu sipariş ettik, sevkiyat konusunda zengin deneyime sahipler, sorunsuz bir şekilde alıyoruz. 4 yıldır sacontelecom ile çalışıyoruz. Çok dürüst bir şirket, ortağımız olduğunuz için teşekkürler.

—— Patrick

Yerel hükümet ve ordu ile çalışıyoruz, sacontelecom araç bombası karıştırma sistemi çözümleri yapmak için bizimle birlikte çalışıyor. Ortaya çıkan sorunları yönlendirmede ve çözmede çok sabırlıdırlar. Bu çok hoş bir işbirliği. Çok profesyonel ve güvenilir fabrika.

—— Fernando

Sacon telekom ile işbirliği yapmak bizim altıncı zamandır. Satış sonrası servis çok iyi. Probelmimiz olduğunda, sorun çözülene kadar bizi yönlendirecek kadar sabırlılar. Mesleğiniz için teşekkür ederim.

—— Lupu

Είμαι από την Ελλάδα, συστήνω αυτή την εταιρία σακόν τηλεπικοινωνιών. Ίναι πολύ υπομονετικοί και επαγγελματίες. Γρήγορη αποστολή και καλή ποιότητα. Ευχαριστώ πολύ! Θα συστήσω στους φίλους μου να αγοράσουν.

—— Basilis Angelopoulos

Compramos los bloqueadores de señal de 315 mhz y 868 mhz 433 mhz, funcionó muy bien. Muchas gracias. Volveremos de nuevo ve tenemos pedidos en el futuro.

—— Carlos Hernandez

Ben sohbet şimdi
Üretim hattı
1 2 3 4 5
Shenzhen Sacon Telecom Co., Ltd Shenzhen Sacon Telecom Co., Ltd Shenzhen Sacon Telecom Co., Ltd Shenzhen Sacon Telecom Co., Ltd Shenzhen Sacon Telecom Co., Ltd
600W Su Geçirmez Yüksek Güçlü Sinyal Jammer
Yüksek ve düşük sıcaklık testi
Adam-pack jammerın dışarıdan test edilmesi
Jammer Paketi

600W Su Geçirmez Yüksek Güçlü Sinyal Jammer

Yüksek ve düşük sıcaklık testi

Adam-pack jammerın dışarıdan test edilmesi

Jammer Paketi

 • Üretim hattı

  Shenzhen Sacon Telecom Co., Ltd 2011 yılında City, GuangDong Eyaleti'nde kurulmuştur.10 yıllık gelişmeden sonra şimdi 3 üretim hattımız var.Masaüstü ve taşınabilir sinyal bozucu için 6000 birim/ay kapasiteye sahibiz.Yüksek güçlü cep telefonu bozucu ve dış mekan su geçirmez sinyal engelleyici için kapasite 2000 birim/ay'a kadardır.Drone İHA sinyal bozucu drone tabancası jammer için kapasite 1500 ünite/ay'a kadardır.VVIP Bomb Jammer Convoy sinyal bozucu araca monteli bozucu için kapasite 300 ünite/ay'a kadardır.Man-pack jammer sırt çantası sinyal bozucu için kapasite 300 ünite/ay'a kadardır.Cep telefonu sinyal güçlendirici cep telefonu sinyal güçlendirici cep telefonu sinyal tekrarlayıcı için,kapasitedır-dir2000 birim/ay'a kadar.Artık ürünlerimiz tüm dünyada satılmaktadır.Orta Doğu, Güney Amerika, Brezilya, Almanya, Polonya, İspanya, İtalya, Rusya, Afrika, Tayland vb.

  Shenzhen Sacon Telecom Co., Ltd fabrika üretim hattı 0

  Shenzhen Sacon Telecom Co., Ltd fabrika üretim hattı 1

  Shenzhen Sacon Telecom Co., Ltd fabrika üretim hattı 2

  Shenzhen Sacon Telecom Co., Ltd fabrika üretim hattı 3

  Shenzhen Sacon Telecom Co., Ltd fabrika üretim hattı 4

  Shenzhen Sacon Telecom Co., Ltd fabrika üretim hattı 5

   

   

   

   

   

    

 • OEM / ODM
  Biz, Sacon - Telekom kendi tasarım ekibimiz var, biz OEM ve ODM müşterilerinin ihtiyaçlarına göre farklı türleri yapabiliriz! Uzun vadeli bir kazan-kazan işbirliği başlatmak için ziyaret hoş geldiniz.

 • Ar-Ge
  Sacon-Telecom, bu alanda 8 yıldan fazla çalışan kendi Ar-Ge grubumuza sahiptir. Mühendislerimiz liseden. RF sıkışma ve tekrarlayıcı ürünlerde zengin deneyim. Müşterilere daha iyi çözümler sunmak için sürekli yenilikler yapıyor ve geliştiriyoruz.

İletişim bilgileri
Shenzhen Sacon Telecom Co., Ltd

İlgili kişi: Ms. Jena

Tel: +86-15818561923

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)